نتایج جستجو برای عبارت :

kpop

سلام 
ب خاطر اینکھ ى سریا نمیدونن چیھ ى توضیحی میدم
kpop ب اھنگاى سبک کرھ اى میگن ک شامل رپ دنس و...میشه
خعلى از سایت‌های معتبر جھانى این‌نوع اھنگو برترین سبک آنگ تو کل دنیا میدونن
و این سبک طرفداران خخخخخخخخخخعللللللى زیادی داره^^
گروھ ھا:
دخترونھ
پسرونھ
مخلوط
گرو ھاى دخترانھ مثلھ.......بلک پینک
                                     جى.آیدل  
                                      توایس
گروھھاى پسرونھ،مثل.
بى تى اس
اکسو
انیستى
شاینى
اس اف 9،،،،،،
در مطالب بعد
موسیقی کره جنوبی (KPop)
سبک موسیقیایی کره جنوبی این روزا مورد توجه خیلی از مردم دنیا قرار گرفته که ایران هم از این قافله جا نمونده‌. کیپاپ یا موسیقی کره ای نوعی خاص از موسیقی شرقی هست که نوجوون های زیادی رو از سراسر دنیا به خودش علاقه مند کرده
کره سعی کرده تا خودش هم رنگ و لعابی به کیپاپ بده مثل رنگ کردن موهای خواننده ها و یا بازیگر ها ،یا حتی عمل های جراحی صورت....تا توجه بیش تری رو به خودش جلب کنه.
 این جو باعث شده تا حتی خیلی از مردم کره بخوان خود
بچه ها : یه آهنگ براتون گذاشتم ک دیوانه وار عاشقشم و بعد پنج ماه جست جو های فراوان ب لطف سیما جان تونستم پیداش کنم ... تنها آهنگیه ک بهم آرامش میده و ب شدت باهاش ارتباط بر قرار میکنم...امیدوارم شما هم گوش کنید و لذت ببرید چون ب نظرم فوقوالعادس ... 
منتظر نظرات زیباتون هستم ...

ادامه مطلب
راستش رو بخواید امروز اولین روزیه ک بازدید کننده هام بالای ۱۰۰ تا بودن و این ی جورایی خیلی خوشحالم کرد پس جا داره بگم خیلی ممنونم ک وبلاگ بنده حقیر رو  قابل میدونید و سر میزنید... باعث افتخارمه دوستان عزیزم...خواستم فقط تشکر کنم ، همین....♡

ادامه مطلب
       Artist: fx | Music Name: Danger | Genre: Pop | Released: 2011 | Album: Pinocchio | fx - Danger (Music Video)

هنرمند: اف ایکس | نام موزیک: خطر | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2011 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اف ایکس) fx با نام (خطر) Danger
ادامه مطلب
نام مستعار:ماریانا(mariyana)
رنگ مورده علاقه:قرمز...بنفش
حیوان مورده علاقه:سگ...گربه
سبک:pop
بهترین دوست:ریونا(riyona)
یه کاسپلی که قراره تو کره کار آموز شه و بره به جمع آیدل ها
ماریانا با شنیدن آهنگ های گروه BTS به موسیقی kpop علاقه مند شد 
ماریانا یه دوست صمیمی به اسم ریونا دارد که همدیگر رو خیلی دوست دارن 
او از 7 سالگی عاشق فیلم های کره ای بود و اولین فیلم کره ای که دید افسانه خورشید و ماه نام دارد
سلامـ
BTS
یادمهـ یهـ روز بهاریـ بود....
۲۴اردیبهشتـ ٬ مهدیهـ [- اجیمـ -]
MV boy with luv رو نشونمـ داد 
منـمـ یهـ دلـ نهـ صد دلـ عاشقشونـ شدمـ ^_^
بعدشمـ تا صبحـ از عشقشونـ خوابمـ نبرد :/
بایسممـ jin شد ^_^
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
G)_idle)
یادمـ نمیاد چندمـ بود ولیـ 
تویـ مهر یا آبانـ بود..
اینبارمـ مهدیهـ :/ 
اجرایـ latata رو تویـ inkigayo 
نشونمـ داد و منـ واقعا فهمیدمـ
اونا فوق العادهـ با استعدادنـ 
وقتی miyeon رو دیدمـ فکر کردمـ 
مکنهـ گروههـ اما بعد فهمیدمـ هیونگه  : /
•|
نام مستعار:ریونا(Riyona)
رنگ مورد علاقه: آبی... سفید... سیاه
حیوان مورد علاقه: گربه
(کاسپلی)
سبک:رپر
بهترین دوست:ماریانا(Mariyana)
ریونا یه کاسپلی که قراره تو کره کارآموز بشه و بره به جمع آیدل ها
ریونا یه دوست خیلی صمیمی داره که خیلی همدیگه رو دوست دارن
ریونا با شنیدن آهنگ های گروه بی تی اس به موسیقی kpop علاقه مند شد
اولین انیمه ای که دیده و باعثث شده که ریونانا اوتاکو بشه انیمه عاشقان شیطانی هست
ریونا دوست همیشه دوست داره یه انیمهه بسا
اولین فن سایت گروه پرطرفدار بلک پینک بالاخره راه اندازی شد
با ویدیوهای به روز و با کیفیت و لینک مستقیم
لطفا حمایت کنید تا کارشو با انگیزتر انجام بده :)
آدرس وب

❌یک مسئله مهم❌
تمامی برنامه های تلویزیونی، کنسرت ها، آلبوم و سینگل های گروه بی تی اس تنها در این وب قرار میگیره
آدرس وب
برای دیدن ویدیوهای بیشتر از این دو گروه به سایت های بالا برین دوستان
ممنونم :)

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

(。✿ ‿✿。) DOWNLOAD 
ادامه مطلب
سلام! به عنوان پست اول تصمیم گرفتم این مطلب رو که در یکی از کانال های تلگرام خوندم رو اینجا بازنشر کنم که به نظرم موضوع جذابی داشت.
با عرض معذرت از مترجم این مقاله، ترجمه روانی نداره اگه انگلیسیشو پیدا کنم منبع اونم میذارم یا ترجمه میکنم (البته تعریف از خود نباشه  منظورم اینه که وقت بیشتری برای ترجمه صرف میکنم)

قسمتی از مقاله: یه دلیلی هست که کیپاپ از موسیقی کره ای سنتی فاصله داره،بجز نفوذ غربی(که بی شک برروی کیپاپ تاثیر گذاشته)، اون روی خل
اولین باری که عاشق دخترای چشم بادومی و رنگی رنگی کره ای شدم راهنمایی یا شایدم اول دبیرستان بودم
اوایل همیشه مقاومت میکردم و به دوستام تشر میرفتم که چجوری میتونید سریالاشونو ببینید بدون اینکه قیافه هاشو قاتی کنید و ترجیح میدادم همون فرار از زندان رو ببینم
اولین سریالی دیدم ازشون dream high بود یهو اینقدر منقلب شدم که فصل دومشو سفارش دادم
 اولین اهنگی که ازشون دیدمhot summer ازfxبود دلیلی که خوب توی ذهنم مونده اینکه با اینترنت dial up دانلودش کردم دقیقا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها